BEASTER Beaster BS700B Elektrinis skuteris paspirtukas Beaster BS700B, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 22 cm ratai, juodas... Product #: Beaster BS700B based on 0 reviews Regular price: $469.00 $469.00 1

Beaster BS700B

Prekės ženklas: BEASTER
Sandelyje: 1
Svoris: 15.00kg
Matmenys: 105.00cm x 42.00cm x 116.00cm

Kaina: 469.00€

Elektrinis skuteris paspirtukas Beaster BS700B, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 22 cm ratai, juodas.

INFORMACIJA

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS700B“, 700 W, 36 V, 6,4 Ah, 22 cm ratai, juodas

Beaster Scooter „BS700B“ – tai išskirtinio dizaino, itin praktiškas elektrinis paspirtukas, specialiai pritaikytas kiekvienam, kuris nori mieste keliauti išmaniai ir moderniai. Paspirtukas patogiai susilanksto ir sveria tik 12,5 kg, todėl jį nesunkiai galėsite persinešti, taip pat vežtis automobilyje. Aliuminio lydinio korpusas pasižymi ne tik lengvumu, tačiau ir išskirtiniu patvarumu bei atsparumu išorės poveikiui. Su „Beaster Scooter“ elektriniu paspirtuku galėsite mėgautis išskirtiniu laiko leidimu ir keliaudami patirti daugybę džiugių bei neužmirštamų akimirkų.

Estetiškas ir modernus dizainas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS700B“ iš kitų paspirtukų išsiskiria unikaliu dizainu. Modernus minimalistinis paspirtuko dizainas pasižymi plastiškomis korpuso linijomis ir paprastu, tačiau nepakartojamu geometriniu preciziškumu. Važiavimas Beaster Scooter „BS700B“ – tai nepamirštamas malonumas nuo pirmo iki paskutinio įveikto kilometro.

Kokybiška Panasonic baterija

Šis elektrinis paspirtukas turi Panasonic 36 V, 6400 mAh bateriją, kuri garantuoja ilgaamžiškumą bei užtikrintą ilgalaikio veikimo kokybę. Baterija yra išimama, o tai leis dar labiau prailginti jos tarnavimo laiką. Baterija yra išmaniai integruota ir apsaugota nuo vandens poveikio lietingomis dienomis. Taip pat ji pasižymi apsauga nuo perkrovos, nepakankamos įtampos ir temperatūros poveikio.

Greitai, lengvai, saugiai

Paspirtuku keliausite itin lengvai ir patogiai. Vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 25 km atstumą, o po kelionės, transportuojant, pernešant ar laikant paspirtuką namuose, galėsite jį sulankstyti vos per 3 sekundes. Paspirtuku išvystysite net iki 25 km/val. greitį ir nesunkiai įveiksite iki 15° įkalnes, o krovimas užtruks tik 3–4 valandas.

Tvirta, sulankstoma aliuminio lydinio konstrukcija

Ypač tvirta, stabili ir korozijai atspari elektrinio paspirtuko konstrukcija ir neslystančios rankenos leis jums saugiai jaustis kelyje ir nebijoti jokių netikėtumų. Paspirtukas yra patogiai sulankstomas, todėl pritaikytas pernešimui – jį galėsite paimti viena ranka, nes paspirtuko svoris siekia tik 12,5 kg.

Lengvai valdomas

Lengvas ir intuityvus valdymas, kad be rūpesčių galėtumėte mėgautis kelione. Naujuoju Beaster Scooter „BS700B“ pradėsite važiuoti vos vienu droselio spustelėjimu. Palaikykite nuspaudę ilgiau nei 6 sekundes, kad palaikytumėte vienodą greitį.

LED ekranas

Kiekvieną važiavimo akimirką ergonomiškame LED ekrane galėsite sekti greitį, baterijos įkrovos lygmenį, pavaras ir visus kitus esamuoju momentu būtinus žinoti dalykus. LED ekranas yra ryškus ir lengvai matomas, todėl užteks vos mesti žvilgsnį į spidometrą ir iškart vėl galėsite susikoncentruoti į kelią.

700 W galingumas

Bešepetis elektrinio paspirtuko variklis išsiskiria net keliomis važiavimo komfortabilumą gerinančiomis funkcijomis: itin geru atatrankos sušvelninimu, lengvu nelygumų bei nelygaus pagrindo (kaip skalda, įvairūs šaligatviai) įveikimu. Maksimalus paspirtuko galingumas siekia 700 W.

Priekiniai ir galiniai žibintai

Puikaus ryškumo priekiniai LED žibintai leis jums itin gerai orientuotis kelyje tamsiuoju paros metu ar esant prastam apšvietimui. Tuo tarpu galinis žibintas garantuos jūsų gerą matomumą iš galo bei švies paspirtuką stabdant.

Neslystančios ir smūgiams atsparios padangos

Elektrinio paspirtuko priekinė ir galinė pripučiamos bekamerės padangos pasižymi neslydimo ir antivibracinėmis savybėmis, kurios užtikrina sklandų riedėjimą. Padangų skersmuo siekia 22 cm. Jos yra ypač tvirtos ir atsparios važiavimo smūgiams dauguma kelių.

Triguba stabdymo sistema

Šis elektrinis paspirtukas turi diskinių stabdžių bei pažangią E-ABS antiblokavimo sistemą. Trigubą saugaus stabdymo sistemą sudaro diskiniai stabdžiai, elektriniai stabdžiai bei užpakaliniai kojiniai stabdžiai, kurie specialiai sukurti siekiant užtikrinti saugumą, kad galėtumėte saugiai sustoti važiuodami bet kokiu paviršiumi.

Techniniai Beaster Scooter „BS700B“ duomenys:

• Maksimalus galingumas: 700 W.

• 220-240 V ~ 50/60 Hz

• Baterija: Panasonic 36 V, 6,4 Ah;

• Įkrovimo laikas: 3–4 valandos.

• Maksimalus greitis: iki 25 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 25 km.

• Važiavimas į įkalnes: 15°.

• LED ekranas su spidometru, baterijos indikatoriumi.

• Diskinių stabdžių, E-ABS antiblokavimo ir kojinių stabdžių sistema.

• Priekiniai ir galiniai žibintai.

• Aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 120 kg;

• Matmenys: 105,6 x 42 x 116,6 cm.

• Sulankstyto matmenys: 105,6 x 42 x 45 cm.

• Padangos: pripučiamos bekamerės 22 cm.

• Svoris: 12,5 kg.

• Spalva: juoda.

Garantija suteikiama 24 mėnesiai elektronikai ir baterijai.

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Select language

lt Lithuanian en English ru Russian

Partneriai

Arco Travel LTD

`