WORHAN Dvipusės teleskopinės kopėčios 3.2m A-Line Vokiškos dvipusės teleskopinės kopėčios 3.2m A-Line K3.2A.. Product #: Dvipuses teleskopinės kopėčios 3.2m based on 0 reviews Regular price: $159.00 $159.00 1

Dvipusės teleskopinės kopėčios 3.2m A-Line

Prekės ženklas: WORHAN
Sandelyje: 1
Svoris: 13.00kg
Matmenys: 19.00cm x 52.50cm x 85.00cm

Kaina: 159.00€

Vokiškos dvipusės teleskopinės kopėčios 3.2m A-Line K3.2A

A-Line - aukščiausios kokybės dvipusės teleskopinės kopėčios, Gamybos fazėje prioritetas buvo sutelktas į saugumą, ilgaamžiškumą ir patobulintą stabilumą, ypač dirbant didžiausiame aukštyje. Mes rekomenduojame šias kopėčias kasdieniam ir pastoviam naudojimui.

Tai naujos kartos, analogų neturinčios, multifunkcinės kopėčios. Dėl savo novatoriškos technologijos jos ne tik pasižymi nepriekaištingomis transportavimo bei sandėliavimo savybėmis, bei atstoja ne vieną standartinių kopėčių rūšį.
Jos visada naudingai tarnaus, tiek privačiame sektoriuje, tiek versle. Šios aliuminės kopėčios gaminamos pasitelkiant naujausias technologijas ir yra pagamintos iš aukščiausios kokybės aliuminio. Kas užtikrina jų naudojimo ilgaamžiškumą bei stabilumą darbo aplinkoje.
Atitinka europinį saugumo standartą EN131. Galimybė greitai pakeisti darbinį kopėčių ilgį. Stabilizatorius suteikia papildomą saugumą, bei stabilumą. Patikimas aukščio fiksavimo mechanizmas.Daugiafunkcinės dvipusės kopėčios privalumai:

Saugi apkrova - 150 kg.
Pagaminta pagal Europos saugos standartą EN131.
Gebėjimas greitai keisti kopėčiu aukštį, sulenkti per pusę, kiekvieną galą trumpinti individualiai, todėl jas galima naudoti dirbant ant laiptu arba nelygus paviršiaus.
Stabilizatorius padidina stabilumą ir nelankstumą, kai naudojamos kopėčios.

Kopėčių matmenys:

Aukštis - 3.2 m
Plotis (viršuje) - 48 cm
Rėmo aukštis 156 cm
Laipteliai - 2x5
Sulenktas dydis - 82x49x20 cm
Plotis (apačioje) - 47.5 cm
Plotis (stabilizatorius) - 68 cm
Vidinis plotis tarp šoninių bėgių - 31.8 cm
Svoris - 13 kg

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus
Facebooko komentarai

Partneriai

Arco Travel LTD

`