WORHAN Teleskopinės kopėčios 4.4m 1AK4.4 PRO klasės Vokiškos teleskopinės kopėčios 4.4m 1AK4.4.. Product #: Teleskopinės kopėčios 4.4m 1AK4.4 based on 0 reviews Regular price: $159.00 $159.00 1

Teleskopinės kopėčios 4.4m 1AK4.4

Prekės ženklas: WORHAN
Sandelyje: 1
Svoris: 13.00kg
Matmenys: 89.00cm x 49.00cm x 10.00cm

Kaina: 159.00€

PRO klasės Vokiškos teleskopinės kopėčios 4.4m 1AK4.4

Tai naujos kartos, analogų neturinčios PRO klasės multifunkcinės kopėčios su aliuminiais žiedais. Labai stiprus aliuminio laipteliai, kopėčios su stabilizatoriumi, pagaminti pagal EN131 standartą, apkrova 150kg. Ilgis 4,4 m (kai visiškai išplėsta). Stabilizatoriaus plotis 68cm. Svoris - 13.5 kg. Paprastas ir saugus naudojimasis fiksavimo mechanizmu. Aukščiausia kokybė ir stabilumas. Šios teleskopinės kopėčios turi daugybę priitaikymo galimybiu. Dėl unikalios konstrukcijos kopėčios atsidaro ir uždaro "žingsnis po žingsnio", o tai reiškia, kad ji gali būti naudojama keliais aukščiais iki 4,4 m.  Kopėčios yra labai kompaktiškos sandėliuojant ir transportuojant. Šios labai patvarios kopėčios buvo pagamintos naudojant aukštos kokybės aliuminį kartu su naujomis technologijomis ir tokiu būdu jas padarant ypač stiprias, užtikrinančią stabilumą darbo aplinkoje. Idealiai tinka naudoti, valant langus, vidaus ir išorės dažymo ir apdailos darbus ir kt.

Tai naujos kartos, analogų neturinčios, multifunkcinės kopėčios. Dėl savo novatoriškos technologijos jos ne tik pasižymi nepriekaištingomis transportavimo bei sandėliavimo savybėmis, bei atstoja ne vieną standartinių kopėčių rūšį.
Jos visada naudingai tarnaus, tiek privačiame sektoriuje, tiek versle. Šios aliuminės kopėčios gaminamos pasitelkiant naujausias technologijas ir yra pagamintos iš aukščiausios kokybės aliuminio. Kas užtikrina jų naudojimo ilgaamžiškumą bei stabilumą darbo aplinkoje.
Atitinka europinį saugumo standartą EN131. Galimybė greitai pakeisti darbinį kopėčių ilgį. Stabilizatorius suteikia papildomą saugumą, bei stabilumą. Patikimas aukščio fiksavimo mechanizmas.

Aukštis - 4,4 m
Plotis (viršuje) - 44 cm
Plotis (apačioje) - 47 cm
Plotis (stabilizatorius) - 68 cm
Vidinis plotis tarp šoninių bėgių - 32 cm
Svoris - 13,5 kg

Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Select language

lt Lithuanian en English ru Russian

Partneriai

Arco Travel LTD

`